Aneta

Mam na imię Anetka, mam 43 lata. Lubię opiekować się małymi dziećmi, haftować, podróżować. Bardzo też lubię, gdy się spotykamy z grupą teatralną, bierzemy udział w różnych przeglądach. Lubię potrawy mączne, smakuje mi też zupa pomidorowa i frytki. Nie lubię kalafiora, fasoli i sałaty. Marzę o tym, aby kiedyś polecieć samolotem.


Mapa marzeń


Jak dbam o zdrowie i spędzam wolny czas

Staram się dbać o swoje zdrowie: bardzo lubię spędzać czas na świeżym powietrzu i bawić się z moimi siostrzenicami. To super zabawa i relaks jednocześnie. Jem dużo owoców. Dbam o linię- nie opycham się i nie jadam zbyt późno.


Jesienny liść


Lubię wyszywać


Obowiązki domowe

Lubię pomagać w domu-angażuję się w porządki: ścieram kurze, zamiatam, myję naczynia.


Czas wolny

W tym roku, podobnie jak w zeszłym,  grzybki obrodziły. Bardzo lubię spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, np. w lesie, a przy okazji można nazbierać grzybów. Jak widać piękne okazy udało mi się znaleźć.


Wycieczka do Zatonia

W tym roku ze względu na pandemię nie wyjeżdżaliśmy w dalekie wycieczki. Jedna k w naszym województwie jest co zwiedzać. Województwo Lubuskie bogate jest w tereny zielone, parki i pałace. Jednym z nich jest kompleks pałacowy w Zatoniu, który wraz z przylegającymi ogrodami zachwyca zwiedzających.


Deser

Bardzo lubię naleśniki, które potrafię sama zrobić. Dzisiaj naleśniki z dżemem morelowym i wiśniowym. Pycha.


Relaks

Każdy człowiek ma potrzebę zrelaksowania się, odpoczynku. Ja bardzo lubię wypić sobie przed snem herbatkę „Niebiański spokój”, która pomaga się wyciszyć i słodko zasnąć.


Jak dbam o zdrowie

Gimnastyka na świeżym powietrzu to samo zdrowie.


Podziękowania