Jak nam pomóc

NIP: 9292037746

Aby działalność fundacji mogła być w pełni realizowana, a co za tym idzie mogła nieść pomoc osobom potrzebującym, niezbędne jest zaangażowanie się szeregu osób oraz innych podmiotów, w tym korporacyjnych takich jak : firmy, urzędy, organizacje III sektora itp.

Nasza fundacja pragnie zaprosić do współpracy w podejmowanych przez nas inicjatywach wszystkich, którzy widzą w tym sens.

Jesteś przedsiębiorcą ? Chciałbyś pomóc, przyłącz się do Nas.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy materialnego i niematerialnego wsparcia, prowadzonych przez nas inicjatyw oraz osób będących naszymi podopiecznymi.

Formy wsparcia Fundacji Zielona Arteterapia:

• możesz przekazać darowiznę na cele statutowe naszej fundacji, którą następnie możesz odliczyć od podatku,
  • możesz zostać wolontariuszem (poprzez nawiązanie współpracy w jednym z organizowanych projektów lub podpisując z nami umowę , skutkującą nawiązaniem stałej współpracy),
  • zostać darczyńcą (Twoja firma może włączyć się finansowo bądź materialnie w konkretne działania, projekty, przedsięwzięcia),
  • propagować idee przyświecające fundacji i rozpowszechniać informacje na temat jej działalności.

Nasz numer konta bankowego:

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !

Marzenka stworzyła „Mapę marzeń” dla naszej fundacji

To jest nasz nowy ośrodek. Piękny domek i duże podwórko. Jest szeroka brama wjazdowa, przez którą może wjechać dużo gości. Wokół domu rosną piękne roślinki. Mamy też duży taras, są krzesła i duży stół-tutaj spędzamy razem miłe chwile, czasami robimy sobie grilla. W domku jest nowoczesna łazienka, miejsce na zabawę i odpoczynek dla każdego. Jest też dobrze wyposażona kuchnia, w której możemy przygotować pyszne jedzonko.

Trzymamy kciuki, żeby się spełniło!!!