Damian

Mam na imię Damian, mam 29 lat. Jestem fanem Zielonogórskiego Klubu Żużlowego Falubaz i Drużyny koszykarskiej Stelmet ENEA BC Zielona Góra. Chodzę na wszystkie ich mecze, jednak z powodu pandemii, zostałem wiernym kibicem „telewizyjnym”.

Lubię chodzić na spacery, spędzać czas na rodzinnej działce. Lubię korzystać z FB, by nie tracić kontaktu z kolegami i koleżankami, z którymi umawiamy się na  wspólne spędzanie urodzin. Śledzę na bieżąco wiadomości sportowe dot. żużla, i koszykówki. Moim marzeniem jest wyjazd do USA i obejrzenie  na żywo meczu NBA oraz wyjazdu do Hiszpanii na mecze euro ligowe.

Nie jestem wybredny, lubię jeść wszystko, oprócz  bigosu, kapuśniaku i łazanek.

Jak spędzam czas wolny

W czasie wolnym lubię układać puzzle, rozwiązywać krzyżówki i inne zadania, np. różnego typu łamigłówki. Czytam też wiadomości sportowe dotyczące żużla i koszykówki  Ligii Polskiej. Obecnie, gdy panuje pandemia, staram się utrzymywać stały kontakt z przyjaciółmi na FB. Odwiedzam stronę naszej fundacji, by zobaczyć co ciekawego słychać u innych.

Mapa marzeń

Zadania

Zdrowie

Staram się zachować dobre zdrowie. Dużo chodzę na spacery z kijkami, pomagam w uprawianiu działki., jeżdżę na rowerku treningowym. Stosuję dietę śródziemnomorską, która polega na jedzeniu warzyw, serów, polewanych dobrą oliwą z oliwek. Czasami skuszę się na pizzę. Ponad to piję dużo soków warzywnych i owocowych, jem ciemne pieczywo-pełnoziarniste. Moje ulubione warzywa to: kalafior, brokuły, fasolka szparagowa, pomidor, cebula, czosnek, marchew, ogórki surowe i kiszone. Najbardziej lubię buraki czerwone. Jem dużo ziół. Moje ulubione owoce: gruszki, jabłka, śliwki, brzoskwinie, pomarańcze, mandarynki, banany, truskawki, winogrona, arbuz, awokado, poziomki, jeżyny, czereśnie, wiśnie jagody, borówki amerykańskie, czarną i czerwoną porzeczkę, które rosną u nas na działce.

SAMOCHWAŁA J. BRZECHWY-TO JA 😉

Mój jesienny liść

Herbatka na dobranoc

Pyszna herbatka na dobry sen. Wycisza mnie, w szczególności po sportowych emocjach związanych z żużlem i koszykówką.

Obowiązki domowe

Bardzo lubię pomagać w obowiązkach domowych, w szczególności robić i nosić zakupy.

Lubię taki deser

Czasami pozwalam sobie na słodki deser. Nie jest trudny w przygotowaniu, ale za to pyszny. Lody, rurki, banany, winogrona, posypka z kakao. Smacznego !!!!!

Łamanie główki i inne krzyżówki

Mój dzień co porabiam – oglądam mecz polskiej ligii koszykówki

Przegląd prasowy

Jesienny spacer

Czym chcę się podzielić

Od dzieciństwa interesuję się sportem: żużel i koszykówka. Zielonogórski Klub Żużlowy Falubaz oraz Klub Koszykarski -Zastal  Enea BC Zielona Góra. Mam swoich ulubionych zawodników: nasz wychowanek z Zielonej Góry Patryk Dudek i Łukasz Koszarek.

Puzzle – panorama góry

Puzzle – lamy, New York