Malwina

Mam na imię Malwinka, mam 35 lat. W wolnym czasie lubię kolorować, oglądać seriale, np. „Ranczo”, „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia”, „Przysięga”. Lubię oglądać różnych sportowców: lekkoatletykę, kolarstwo- podziwiam ich za niezwykłą wytrzymałość i pracę jaką włożyli, by osiągać sukcesy.  Bardzo lubię jeździć na wycieczki i zwiedzać nowe miejsca. Prace domowe mi nie straszne. Lubię robić zakupy. Bardzo się cieszę, że możemy spotykać się  z grupą teatralną, spędzać razem czas. Marzę o tym, byśmy mieli swój lokal i więcej ciekawych warsztatów.


Mapa marzeń


Zdrowie

Staram się dbać o zdrowie: codziennie rano się gimnastykuję, lubię też ćwiczyć na dworze. Chodzę na spacery, jem dużo owoców i warzyw. Odpoczynek też jest ważny: lubię relaksować się oglądając moje ulubione seriale. Przyjmuje lekarstwa zapisane przez lekarza.


Zadania


Zdrapka


Obowiązki domowe

Lubię pomagać w domu. Wykonuje lżejsze prace, np. ścieram kurze, wynoszę śmieci, myję naczynia. Pomagam mamie w przygotowaniu posiłków, np. szykuję kanapki, obieram i kroję warzywa.


Mój ulubiony deser

Coś słodkiego na deser, owszem, ale tylko zdrowe przekąski. Moje ulubione owoce to banan, mandarynki, winogrona. Nie lubię owoców, które mają jadalną skórkę np. jabłka-jak obiorę, mogę zjeść.


Jak się relaksuję

Kiedy potrzebuję się zrelaksować najchętniej oglądam seriale. Moje ulubione to „M jak miłość”  i „Barwy szczęścia”. Najprostszą formą relaksu jest odpoczynek na łóżku. Lubię sobie poleżeć w ciszy, głęboko pooddychać… zasnąć.


Wolny czas

W wolnym czasie najchętniej koloruję. Lubię kolorowanki z dużymi obrazkami, ponieważ  noszę okulary  i nie mogę nadwyrężać oczu.


Podziękowania