Marzena

„Mam na imię Marzenka i mam 40 lat. Lubię się bawić dziecięcymi zabawkami, chodzić na spacery, kolorować obrazki. Lubię coś trzymać w ręce- jakąś maskotkę, bo wtedy się uspokajam. Lubię bardzo uczyć się na pamięć wierszyków i je mówić. Lubię bardzo chodzić na zajęcia teatralne, spotykać się z moją grupą. Bardzo lubię występować.

Marzę o tym, żebyśmy mieli lokal na  nowy ośrodek dla nas, gdzie codziennie będziemy mogli się spotykać. Chciałabym pojechać na wycieczkę do Wisełki, nad morze.

Moje ulubione dania to:  zupa pomidorowa z makaronem, rosołek, udko gotowane, surówka z ogórka i pomidora  z jogurtem. Bardzo lubię czekoladowe mleczko i lody. Nie lubię siedzieć za długo w domu, robić matematykę, nie lubię pietruszki. Czasem mam problemy z zaśnięciem, wtedy robię sobie ćwiczenia relaksujące.”


Po Odrze


Czytam i Koloruje


Koloruję moją ulubioną kolorowankę – Alicja w Krainie Czarów


Koloruję 2


Mapa marzeń


Herbatka

Moja pierwsza herbatka ”Niebiański spokój” na spokój i na stres. Wczoraj zrobiona na wieczór. W środku nerwy mi się uspokoiły i widać trochę poprawę na spanie.


Zadania


Ciekawostki o Mnie


Listek

Napracowałam się. Wykleiłam listek „prawie jesienny”.  Metoda wymagająca cierpliwości i dokładności-robienie maleńkich kulek z bibuły i staranne wyklejanie wzoru. Prezentuje się jak taki mały „dywanik”. Ćwiczenie paluszków przy robieniu mnóstwa kulek bibułkowych – daje takie rezultaty.


Zadania zdrapka


Maluję kotka na płótnie


Jak miło spędzam czas


Domowe obowiązki

Lubię pomagać w obowiązkach domowych, np. myć naczynia, zamiatać, ścierać kurze. Jestem samodzielna.


Próba do nowego spektaklu


Winobranie 2020 w Zielonej Górze

Zielona Góra, jak co roku we wrześniu odbywa się u nas Winobranie. Byłam na koncercie zespołu „Raculanki”, w którym śpiewa nasza terapeutka Monika Kurzyńska. Była też Pani Gosia Derbis – nasza super księgowa. Pośpiewałyśmy razem. Naprawdę świetna zabawa.


Jezioro Wolsztyńskie – wycieczka z Justynką i Irkiem


Zabawki do relaksacji


Jesienne obrazy


Mój deser

Bardzo lubię jeść słodycze jednak dbam o zdrowie, dlatego lubię przygotować sobie słodki deser z owoców z dodatkiem miodu. Dzisiaj pokroiłam jabłko, gruszkę i winogrona i oczywiście dodałam troszkę miodu. Pycha.


10 listopada miałam urodziny!!!
Piękne życzenia i prezenty dostałam od przyjaciół.
Bardzo, bardzo dziękuję !!!!!!
Piesek Artek jest prześliczny 🙂


Zielona Góra pięknie wygląda nocą
Podziękowania