Piotr

Mam na imię Piotr, mam 64 lata. Lubię codzienne obowiązki: pomagać w domu, np. sprzątać, wieszać pranie. Lubię też pomagać w kuchni – obierać, kroić warzywa, szykować różne przetwory. Pomagam w robieniu zakupów. Mam dobry apetyt-lubię poznawać nowe smaki, nie jestem wybredny. W wolnym czasie lubię kolorować, chodzić na spacery i jeździć na wycieczki-zwłaszcza samochodem. Niedawno spełniło się moje największe marzenie-kupiliśmy samochód, w którym też lubię robić porządki.  Kocham pracę w ogrodzie, dbam o roślinki-wyrywam chwasty i podlewam. Bardzo lubię zajęcia teatralne, gdzie mogę spotykać się z kolegami i koleżankami, a na różnych festiwalach poznawać nowych ludzi. Moim marzeniem są podróże dalekie, ale samochodem.


Mapa marzeń


Jak spędzam wolny czas


Zadania


Obowiązki domowe

Bardzo lubię pomagać w obowiązkach domowych: wieszać pranie, pracować w ogrodzie. Dbam o porządek i pomagam robić zakupy, zwłaszcza wtedy, kiedy są ciężkie.


Nad Morzem Bałtyckim – Pobierowo


Jesienny liść


Mój deser

Jednym z moich ulubionych deserów o tej porze roku, są pieczone jabłka z cynamonem i miodem. Pysznie i zdrowo 🙂


Relaks

Najlepszym miejscem na zrelaksowanie się jest mój pokój. W swoim pokoju lubię się położyć wygodnie, wyciszyć, posłuchać  delikatnych dźwięków muzyki. Dobry sen to podstawa, by czuć się wypoczętym i  zrelaksowanym.


Jak dbam o zdrowie

Dużo spaceruję. Siostra bardzo o mnie dba, zawsze kupuje świeże warzywa na ryneczku przy ul. Owocowej. Lubię jeść sałatki warzywne i owocowe, które pomagam przygotować. Jednak jak na faceta przystało-lubię jeść potrawy mięsne. Uwielbiam też soki warzywne, mój faworyt to sok marchewkowo-buraczkowy z dodatkiem jabłka.  Dobre herbatki owocowe też wypijam z chęcią.


Podziękowania